Panaboardy Panasonic

Interaktivní panaboard Panasonic umožňuje pořádání prezentací a schůzek s lidmi na kterémkoli místě na světě.

Panaboard je cenově výhodný prostředek pro pořádání globálních telekonferencí v reálném čase. Na panaboard lze promítat obrazové dokumenty z počítače a ovládat aplikace pracující v systému Windows. Panaboard nabízí řešení bez ohledu na to, zda potřebujete uspořádat telekonferenci, školení zaměstnanců nebo pracovní schůzku pro rychlé řešení problémů. Elektronická pera interaktivního panaboardu lze použít stejným způsobem jako myš pro ovládání všech počítačových aplikací. Poznámky a nákresy ze schůzek lze ukládat na počítači, tisknout nebo distribuovat e-mailem. Při zvolení jednoho z elektronických per lze psát poznámky přes promítaný obraz. Tím se zvyšuje možnost soustředění a pozornosti na klíčová slova či informace. Pomocí mazacího zařízení lze poznámky kdykoli upravovat či mazat. Vysoce kvalitní bílá plocha zobrazuje jasně a kontrastně data a videoprojekci bez stínů a světelných obrazů. Panaboard je vybaven ultrazvukovou a infračervenou technologií pro systém barevných elektronických per. Panaboard je osazen tiskárnou pro tisk na formát A4. Interaktivní panaboard je dodáván s pomocným softwarem, umožňující rychlé otevírání tabulek a dokumentů.

Panasonic má tuto teorii:
  • Mnoho velkých myšlenek a nápadů je během schůzek ztraceno, neboť jsou velmi rychle z tabule smazány a lidé je nestačí zaregistrovat.  
Panasonic má následující řešení:
  • Panaboard - elektronickou tabuli s okamžitou možností tisku, kopírovaní větších výkresů či grafů, kterou lze použít při běžných schůzkách s partnery, při konferencích, seminářích, školeních nebo při interních firemních poradách.  
Panasonic Panaboard Vám umožní:
  • Zkrácení doby trvání vaší schůzky a zvýšení úrovně Vaší prezentace. Navíc udržuje neustálou pozornost a soustředění posluchačů, kteří se nezatěžují psaním poznámek, neboť stlačením jednoho tlačítka lze udělat okamžitou kopii informací zaznamenaných na tabuli.  
Panasonic dále nabízí:
  •   Sadu příslušenství, kterou je možné výše uvedené Panaboardy dovybavit: pokud nechcete montáž na zeď lze Panaboardy umístit na stojan - stanou se tak mobilní. Printer Interface umožní připojit externí tiskárnu na papír A4 , PC Software Vám uloží vše z Panaboardu do Vašeho počítače, ze kterého lze data distribuovat dále např. elektronickou poštou.